Жалпыбілім және жалпыкәсіптік пәндері циклдік комиссиясы

Жалпыбілім  және жалпыкәсіптік пәндері циклдік комиссиясы оқытушылары туралы  жалпы мәліметтер

Құрамы: 

Оқытушылардың аты-жөні

Сабақ беретін пәндері

1

Искакова Гүлзат Үкібайқызы

Математика

2

Тургумбаева  Фарида Ашимовна

Физика

3

Сақбаева Нурсулу Тураровна

Математика

4

Утемалиев Садият  Самедуллаевич

Сызу және инжинерлік графика

5

Аймырзаева Набат

Химия және биология

6

Жаркинбекова  Фатима  Еркинбековна

Техникалық механика

7

Қадырова Макпал Ыбраевна

  Стандарттау және метрология негіздері

8

Букенбаев Абдумурат Андасович.

Оқу өндірістік шебері

9

Джаркинбекова Тогжан Аскаровна

Информатика

10

Умирбекова Эльмира Толыбековна

Сызу

11

Сарсенова Маржан Нышановна

Техникалық механика

12

Байдилдаева Жанна Тұрсынханқызы

Химия ж/е биология

13

Саханова Гульжан Агабековна

Информатика және физика,электротехника

14

Қожаева  Айжан Туктибаевна

Математика

15

Тілеубаева Эльвира Даулбаевна

Биология ж/е химия

16

Абдразахова Перизат

Материалтану, металдар технологиясы

17

Құлтаева Сандуғаш

Информатика

18

Жандарбекова Ақбота

Математика

19

Копеев Нурбол

Сызу

20

Құлабекова Динара

Информатика

21

Наурызбаева А

Физика

22

Бабашова Шолпан

Информатика

23

Аққожа Илияс

Информатика

24

Елекеев Шах

 

2013-2019 жылдары колледж қызметкерлері түрлі марапаттарға ие болады. 

ЦК жетістіктері

Студенттерді оқытудың тиімділігінің артуы аймақтық, республикалық және халықаралық фестивальдарда, байқаулар мен олимпиадаларға қатысып жүлделі орындар алуынан байқалады.

Оқу жылы

Халықаралық деңгей

Республикалық деңгей

Облыстық деңгей

Онлайн

1

2013-2014

 

 

1

 

2

2014-2015

 

 

3

 

3

2015-2016

 

 

 

1

4

2016-2017

 

 

2

18

5

2017-2018

 

1

1

10

 

1.     2013-2014 оқу жылында облыстық деңгейде І орын алған Қуандық Бексұлтан – Жарқынбекова Ф.

2.     2014-2015 оқу жылында облыстық деңгейде  ІІ орын Төленбай Мейіржан

3.     2014-2015 оқу жылында облыстық деңгейде І орын алған Махаммаджанов З. –Байдилдаева Жанна.

4.     2014-2015 оқу жылында облыстық деңгейде  ІІ орын Қараманов Бейбарыс – Сакбаева Н.

5.     2015-2016 оқу жылы онлайн жүйесі бойынша І орын алған Жаксыбек Меруерт – Сакбаева Н.

6.     2016-2017 оқу жылы онлайн жүйесі бойынша  І  орын алған  Айнабек Нұрасыл – Сакбаева Н.

7.     2016-2017 оқу жылы облыстық деңгейде І орын алған Жолдасбай Бақберген – Утемалиев С.

8.     2016-2017 оқу жылы облыстық деңгейде ІІ орын алған Рахымбек Айкен – Амырзаева Н.

9.     2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Сапаралы Ералхан – Қожаева А.

10. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Елемес Шыңғыс – Қожаева А.

11. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Елқонды Нұржан – Қожаева А.

12. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Абдулла Меирамбек – Қожаева А.

13. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Меиримкулова Аружан – Қожаева А.

14. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Абдулхаев Зафаржан – Саханова Г.

15. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Молдабеков Асхат – Саханова Г.

16. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Анарбек Нургиса – Саханова Г.

17. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Ережеп Талғат – Саханова Г.

18. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Еркінбек Нұрхан– Саханова Г.

19. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Аманхан Мейірлан – Саханова Г.

20. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Елтай Дінмұхамбет – Саханова Г.

21. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Бақытжанұлы Кәрім – Саханова Г.

22. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Мейримкулова Аружан– Саханова Г.

23. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Жайшибеков Шадияр  – Саханова Г.

24. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Сауранов Әділет – Саханова Г.

25. 2016-2017 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Абдулла Меирамбек– Саханова Г.

26. 2017-2018 оқу жылы облыстық деңгейде І орын алған  Жолдасбай Бақберген – Умирбекова Э.

27. 2017-2018 оқу жылы республикалық деңгейде І орын алған Жолдасбай Бақберген – Умирбекова Э.

28. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Әбубәкір Пернебай – Аймырзаева Н.

29. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Балғын Бекзатхан – Аймырзаева Н.

30. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша ІІІ орын алған Нұрқұл Абай – Қожаева А.

31. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша ІІІ орын алған Бимұрза Бекет – Қожаева А.

32. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Қарсыбай Бекзат  – Қожаева А.

33. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Амир Жасұлан – Қожаева А.

34. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша ІІІ орын алған Орынбасар Нұрғасыр – Қожаева А.

35. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Мәшіріп Марфуға – Қожаева А.

36. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша І орын алған Шағырбай Оразәлі – Қожаева А.

37. 2017-2018 оқу жылында онлайн жүйесі бойынша ІІ орын алған Әшірәлі Иманғали– Қожаева А.